O firmie

 

Nasza firma powstała w 1990 roku. Początkowo przedmiotem jej działalności były przewozy pracowników do firmy "Hortex" (obecnie "Hortino"). W 1993 roku jako pierwsza firma w regionie uruchomiła regularne połączenie z Leżajska do Rzeszowa konkurencyjne dla PKS.

Firma nasza stale stara się podnosić jakość świadczonych usług. Wykonujemy przewozy osób na liniach regularnych oraz obsługujemy wyjazdy okazjonalne. Kierowcy posiadają kwalifikacje i dokumenty określone przez odpowiednie ustawy. Przestrzegamy przepisów kodeksu drogowego i czasu pracy kierowców. Mają Oni doświadczenie w przewozach osobowych. Posiadamy Licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego o nr 0013992 (zobacz) oraz zagranicznego o nr 002081 (zobacz) w zakresie przewozu osób. Właściciel firmy uzyskał certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym transporcie drogowym osób o nr 01087/F1/03 (zobacz) i zagranicznym o nr 00039/F3/05 (zobacz).

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Najważniejszą sprawą jest dla nas bezpieczeństwo przewozu i satysfakcja pasażerów. Firma REKORD dalej się rozwija. Dokładamy ciągłych starań w kierunku doskonalenia naszych działań na potrzeby potencjalnych pasażerów i turystów. Naszymi atutami są niezawodne autokary oraz doświadczenie, które systematycznie zdobywaliśmy w trakcie piętnastoletniej działalności firmy. Nasi pracownicy gotowi są dołożyć wszelkich starań, aby Państwa podróż przebiegała spokojnie i bezpiecznie oraz aby zawsze dotarli Państwo do celu komfortowo i punktualnie. Zaufanie i zadowolenie naszych klientów to doskonała rekomendacja.

 

Prywatny Przewóz Osób

REKORD
 ul. Opalińskiego 50 a
37-300 Leżajsk

tel. (017) 242 68 02


Rojek Ryszard

    

 

Rojek Dariusz

barilla@interia.pl

 

Rojek Irena

tel. 509566163

     irena.r@vp.pl

 

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

design by NgNET